MYŚLIMY, CZUJEMY I ŻYJEMY TECHNOLOGIĄ ULTRADŹWIĘKOWĄ - WSPÓLNIE Z TOBĄ OSIĄGNIEMY SUKCES!

MS Ultrasonic Technology Group: Niezawodny pracodawca – wczoraj, dziś i jutro. Możemy uzasadnić to stwierdzenie faktem, że większość naszych pracowników pracuje z nami od 10, 25 a nawet 40 lat. Nasze sukcesy wynikają przede wszystkim z bogatego doświadczenia jakie zebraliśmy na przestrzeni lat. Aby w dalszym ciągu osiągać sukcesy i zachować naszego ducha innowacji, potrzebne jest Twoje wsparcie!

Firma MS Ultrasonic Technology Group oferuje szeroką gamę różnorodnych praktyk zawodowych i możliwości łączenia studiów i pracy zawodowej. Z tego powodu co roku od nowa z wielką przyjemnością inwestujemy w szkolenie młodych adeptów w tej branży. Ponieważ w ich odpowiednim szkoleniu leży nasza przyszłość. Abyśmy mogli odnosić sukcesy także w przyszłości!

Profil naszej firmy

Zaawansowany technologicznie producent maszyn jest tak dobry, jak jego pracownicy:
Oferujemy nie tylko ekscytującą i różnorodną pracę, ale także innowacyjne, dodatkowe świadczenia dla pracowników, które sprawiają, że praca z nami jest szczególnie przyjemna. Zaangażowanie, know-how, umiejętność pracy w zespole i niezawodność nagradzamy szczególnymi świadczeniami:

Twój start w naszej firmie

Cieszymy się, że właśnie z nami chcesz odnosić sukcesy w przyszłości. Witamy! Wspieramy Cię profesjonalnie dzięki ustrukturyzowanemu planowi wprowadzenia w działalność firmy jak i dzięki naszemu programowi sponsoringowemu, co pozwala naszym nowym pracownikom czuć się komfortowo i zintegrować się z nowym środowiskiem pracy od pierwszego dnia. Z przyjemnością zapewniamy bezpłatną odzież roboczą, taką jak obuwie ochronne, spodnie robocze, a także koszulki polo i kurtki polarowe indywidualnie dla wszystkich obszarów roboczych. Tylko wtedy dobry początek jest możliwy!

Premie, dodatki i wynagrodzenia

Osoby, które przykładają się do pracy i wykazują zaangażowanie są odpowiednio wynagradzane! Zaangażowanie i rozwój pracowników są przedmiotem dyskusji w czasie regularnie organizowanych rozmów z pracownikami. Mimo że nie posiadamy żadnych porozumień zbiorowych, oferujemy naszym pracownikom zgodnie z umową o pracę specjalne płatności, takie jak premie świąteczne i wakacyjne oraz premie na specjalne okazje. A jeśli polecisz nas rodzinie lub znajomym i przyczynisz się do pozyskania nowego pracownika, nagrodzimy to zaangażowanie premią w wysokości 1200,- EUR brutto za udaną rekrutację.

Elastyczna kompatybilność pracy i życia rodzinnego (równowaga praca-życie prywatne)

Przywiązujemy dużą wagę do godzenia pracy i rodziny, na przykład poprzez promowanie elastycznego czasu pracy lub możliwością zdalnej pracy w domu.

Pracownicze świadczenia emerytalne

Program MS Rente+ oferuje dodatkowe bezpieczeństwo na emeryturze. Aby już dzisiaj skutecznie wspierać naszych pracowników, zapewniamy specjalny dodatek pracodawcy, który wykracza poza ustawowe świadczenie pracowniczych programów emerytalnych.

Dodatkowe zawodowe ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy

Za pośrednictwem naszych usługodawców w zakresie dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczenia od niezdolności do pracy nasi pracownicy mają możliwość zawarcia korzystnych umów grupowych i skorzystania z silnej grupy MS.

Stołówka firmowa wraz z dotacją pracodawcy

Zdrowa i zbilansowana dieta jest dla nas ważna. Dlatego subsydiujemy każde menu w naszej stołówce, w którym codziennie możesz zamówić najróżniejsze dania.

Rozwój zasobów ludzkich

Wspieramy Cię w indywidualnym planowaniu kariery, rozwoju Twoich umiejętności i mocnych stron, a także w transferze wiedzy międzybranżowej. Oferujemy indywidualne wewnętrzne i zewnętrzne kursy doszkalające, takie jak seminaria, warsztaty wewnętrzne, szkolenia w miejscu pracy, kursy językowe i wiele innych. Zachowanie i rozwój pozytywnej kultury korporacyjnej jest dla nas bardzo ważny, dlatego regularnie promujemy i stawiamy nowe wyzwania naszemu kierownictwu.

Ochrona zdrowia

Twoja witalność jest dla nas ważna. Dlatego oferujemy szeroką gamę rozwiązań w dziedzinie zdrowia i sportu. Między innymi możesz wziąć w leasing rower elektryczny i otrzymać na ten cel miesięczną dotację w wysokości 5, – €. Uzupełnieniem naszej oferty jest podejście i procedury integracyjne, zakładowa opieka medyczna, a także spotkania różnych firmowych grup sportowych, w tym dotacje na wniesienie opłaty wstępnej i wysokiej jakości odzież sportowa. Aby promować zdrowie w miejscu pracy, nasze stanowiska pracy są wyposażone w ergonomiczne systemy stołów z regulacją wysokości.

Warunki firmowe dla pracowników MS w zakresie taniego prywatnego tankowania

Jako duża społeczność firmowa wynegocjowaliśmy specjalne warunki dla naszej floty na naszej partnerskiej stacji benzynowej. Z przyjemnością przekazujemy je naszym pracownikom, dzięki czemu nasi pracownicy mogą również prywatnie korzystać z doskonałych warunków jakie oferuje karta TOTALCard4You.

Międzynarodowość i możliwości rozwoju kariery na całym świecie

Chcesz przez określony czas pracować za granicą i tam zdobywać doświadczenie? Wybierz się w podróż z firmą MS, poszerz swoje horyzonty i poznaj inne kultury i środowiska pracy. Oferujemy naszym pracownikom możliwość podjęcia pracy w naszych oddziałach w USA, Brazylii i w Chinach.

Osoby kontaktowe

Roland Ibrahimpasic

Dyrektor personalny i Dyrektor ds. Szkoleń Handlowych
MS Ultraschall Technologie GmbH oraz MS Industrie Verwaltungs GmbH

MS Ultraschall Technologie GmbH: personalabteilung@ms-ultrasonic.de
MS Industrie Verwaltungs GmbH: personalabteilung@ms-industrie.de

Karlstraße 8-20
78549 Spaichingen
Niemcy
Telefon: +49 7424 701-138

Jeśli stanowiska, którego szukasz, nie ma w naszych aktualnych ofertach pracy, wyślij nam niechciane zgłoszenie.