Od bazowych komponentów poprzez systemy i najbardziej innowacyjne maszyny seryjne do specjalnych maszyn gotowych do użytku - dla najróżniejszych sektorów przemysłu

Każda branża ma swoje własne wymagania – każdy produkt ma swoje własne cechy. Posiadamy wiedzę na temat indywidualnych wymagań klientów i oferujemy odpowiednie rozwiązania. Nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie procesów ultradźwiękowych, takie jak zgrzewanie lub zgrzewanie rozdzielające, są stosowane w wielu różnych branżach.

Indywidualne potrzeby wymagają indywidualnych rozwiązań

Komponenty, systemy, maszyny seryjne i specjalne maszyny produkowane przez MS Ultrasonic Technology Group do zgrzewania ultradźwiękowego i procesów ultradźwiękowych, takich jak cięcie, uszczelnianie, wykrawanie i przecinanie, są specjalnie zaprojektowane, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających sektorów przemysłu.

Podczas gdy przemysł motoryzacyjny zajmuje się zgrzewaniem tworzyw termoplastycznych lub obróbką mechaniczną wysokiej jakości zespołów elementów, przemysł opakowaniowy wykorzystuje nasze systemy zgrzewania ultradźwiękowego do realizacji szerokiej gamy bardzo indywidualnych rozwiązań opakowaniowych.

Systemy przeznaczone dla branży włókienniczej oferują innowacyjne rozwiązania w zakresie uszczelniania, rozdzielania i zawijania obwodowego tkanin i włóknin, które można łatwo, modułowo i dokładnie zintegrować z nowymi koncepcjami lub istniejącymi systemami.

W technologii medycznej na pierwszym planie są takie cechy jak najwyższa precyzja, maksymalna jakość komponentów i identyfikowalność.

Procesy ultradźwiękowe są stosowane w przemyśle towarów konsumpcyjnych w wielu różnych jego gałęziach. Obejmuje to łączenie tworzywowych produktów w sposób przyjazny dla środowiska, bez konieczności stosowania klejów i rozpuszczalników.

Komponenty elektryczne łączone są ze sobą lub z materiałami innego rodzaju trwale, niezawodnie, a przede wszystkim w sposób nie stanowiący zagrożenia dla wrażliwej elektroniki.

Zgrzewanie ultradźwiękowe, zgrzewanie punktowe, nitowanie ultradźwiękowe, zawijanie obwodowe, osadzanie, zgrzewanie rozcinające i stemplowanie: mamy trwałe komponenty, niezawodne systemy, najbardziej innowacyjne maszyny seryjne i maszyny specjalne opracowywane według potrzeb klienta.