Strona główna/Branże/Przemysł opakowaniowy i spożywczy

Przemysł opakowaniowy i spożywczy

Celem przy produkcji opakowań jest oszczędność i bezpieczeństwo. Zwłaszcza w dziedzinie opakowań żywności, takich jak torebki z herbatą, kapsułki z kawą, tubki lub kartony z napojami, na pierwszym miejscu jest higiena i ochrona produktu. Jednocześnie należy zagwarantować maksymalną precyzję, krótkie cykle i minimalny czas przestoju w procesie produkcyjnym.

Nasze systemy ultradźwiękowe MS sonxSYS PACK spełniają wszystkie te wymagania: absolutnie szczelne zamknięcia pomimo pozostałości produktu / zanieczyszczeń w obszarze zgrzewu, co pozwala na długie zachowanie świeżości i odpowiednią ochronę produktów. Nawet materiały opakowaniowe i laminaty z termoplastyczną warstwą uszczelniającą można łatwo dodać lub połączyć z nalewakami lub zaworami. Nawet w przypadku wystąpienia pozostałości produktów systemy ultradźwiękowe MS sonxSYS PACK uszczelniają bezpiecznie, szybko i zapewniając najwyższą jakość opakowania.

Zostały one opracowane z myślą o specyficznych dla przemysłu opakowaniowego rozwiązaniach aplikacyjnych, które można łatwo, modułowo i dokładnie zintegrować z nowymi koncepcjami lub istniejącymi systemami.

Potrzebujesz porady?
Chętnie Ci pomożemy.