Strona główna/Branże/Dobra konsumenckie

Dobra konsumenckie

W przypadku artykułów gospodarstwa domowego, takich jak obudowy pralek, ważne są nienaganne optycznie powierzchnie. W przypadku produktów przeznaczonych do użytku zewnętrznego istotna jest trwałość nawet w ekstremalnych warunkach. A w przypadku gier i artykułów rekreacyjnych konieczna jest zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Wymagania dotyczące produktów w branży dóbr konsumpcyjnych są tak różnorodne, jak różnorodne są dziedziny zastosowania technologii ultradźwiękowej.

Na przykład w maszynach seryjnych MS sonxTOP elementy elektroniczne mogą być bezpiecznie integrowane z obudową lub elementami obsługi urządzenia gospodarstwa domowego bez uszkodzenia elektroniki. W procesie produkcji zabawek zastosowanie ultradźwięków pozwala uniknąć stosowania klejów.

Obszary zastosowania technologii ultradźwiękowej są prawie nieskończone. Nasze systemy zapewniają maksymalną elastyczność produkcji, są równie odpowiednie do małych serii jak i produkcji seryjnej w dużych ilościach oraz oferują ekonomiczny i bezpieczny proces łączenia.

Najnowsza generacja urządzeń ultradźwiękowych z serii MS sonxTOP. Dzięki naszemu specjalnie opracowanemu, opatentowanemu i przyszłościowemu serwonapędowi PreciSer zapewniamy wyjątkową precyzję i maksymalną wydajność maszyny.

Potrzebujesz porady?
Chętnie Ci pomożemy.