WE ARE ULTRASONICS.

MS Ultrasonic Technology Group jest liderem technologii i innowacji w dziedzinie zgrzewania ultradźwiękowego. MS Ultrasonic opracowuje i buduje elastyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb maszyny ultradźwiękowe, pionierskie ultradźwiękowe maszyny seryjne, systemy modułowe do rozwiązań opakowaniowych i aplikacji włókninowych oraz wydajne komponenty, takie jak generatory, konwertery i sonotrody do wysokowydajnych kompletnych rozwiązań. MS Ultrasonic zaspokaja w ten sposób wymagające potrzeby klientów z branży motoryzacyjnej, opakowaniowej / spożywczej, tekstylnej, technologii medycznej, towarów konsumpcyjnych i komponentów elektrycznych.

Umożliwia im to optymalizację spawania, wykrawania, uszczelniania, zgrzewania i nitowania tworzyw termoplastycznych, tekstyliów i włóknin, a także cięcia artykułów spożywczych.

Geschäftsführung MS Ultraschall

Zrównoważony rozwój

  • 100% zapotrzebowania na energię elektryczną pochodzi z energii wodnej
    • MS Ultraschall zmniejsza w ten sposób emisję CO2 o 1 019,7 ton rocznie
    • Jest to porównywalne z emisją CO2 ponad 120 gospodarstw domowych.
  • MS polega na energooszczędnych serwonapędach dla swoich maszyn i produktów.
  • Stosowana jest zrównoważona technologia produkcji
  • Certyfikaty ISO 9001, 50001 i 14001
    dla jakości, energii i środowiska
Energy Efficiency

Część MS Industrie AG

MS Ultrasonic Technology Group jest częścią MS Industrie AG, która obejmuje również siostrzaną spółkę MS XTEC GmbH. Firmy te łączy przede wszystkim wyraźna chęć inwestowania w technologie przyszłości. Intensywnie wykorzystujemy efekty synergii międzynarodowej grupy firm, aby móc oferować coraz lepsze rozwiązania technologiczne. Zachęcamy do zapytania nas o osobiste korzyści.

Wspólne cele, indywidualna siła, wiele korzyści.

MS Industrie AG, z siedzibą w Monachium, jest notowaną na giełdzie spółką dominującą grupy przemysłowej z obszarami działalności obejmującymi technologię napędową („XTEC Technology Group”: w tym systemy i komponenty do ciężkich silników spalinowych i obudów skrzyń biegów) oraz technologię ultradźwiękową („Ultrasonic Technology Group”: maszyny specjalne oraz systemy i komponenty ultradźwiękowe). Kluczowe sektory klientów obejmują globalny przemysł pojazdów użytkowych i samochodów osobowych, a następnie przemysł maszyn pakujących oraz ogólną inżynierię mechaniczną i zakładową.

MS Industrie AG